Jaké vlaky vlastníme

  • Parní lokomotivu řady 213.902 z roku 1947 s maximální rychlostí 35 km/h. Vyrobena byla v libeňském závodě ČKD Praha. V minulosti jezdila hlavně na vlečkách v cukrovarech.
  • Motorové lokomotivy řad T 334 (Rosnička) a T 211 (Prasátko), které byly také vyrobeny v ČKD Praha. První je třínápravová s maximální rychlostí 60 km/h, druhá jmenovaná je dvounápravová s maximální rychlostí 40 km/h.
  • Disponujeme historickými osobními a nákladními vozy. Vlastníme osobní vůz 3. třídy s  typicky dřevěnými lavicemi pro 69 osob, stylový barový vůz Pivák a služební vůz.

Pronajměte si náš vlak na firemní akci

Vlak uzpůsobíme vašim potřebám, od barového vozu až po vozy vhodné na tančení či hraní společenských her. Nabízíme také možnost připojit nákladní vozy na přepravu doslova čehokoliv. JAKÉ TYPY VOZŮ SI MŮŽETE PRONAJMOUT?

  • Vlastníme velkoprostorový služební vůz. Ten je vhodný především pro umístění občerstvení. Aby byl zážitek cestujících ještě větší, v letních měsících často otevíráme boční dveře opatřené zajišťovacím zábradlím, které umožňují lepší výhled do krajiny.
  • Nezbytnou součástí každého zvláštního vlaku je také stylový barový vůz Pivák.  Barový vůz disponuje výčepním zařízením, chladničkou a jedním stolem pro 8 – 10 lidí. Pivák skvěle doplní váš vlak pro firemní večírek.
  • Potřebujete vlakem něco převézt? Žádný problém. Od toho tu je zrenovovaný krytý nákladní vůz řady Z, který lze využít též k přepravě jízdní kol apod. Celou soupravu lze doplnit o plošinový vůz, na který můžete naložit výrobky a využít firemní vlak k prezentaci.

Udělejte své firmě reklamu!

Spojte příjemné s užitečným. Na bok, čelo lokomotivy či čelo vozu lze umístit reklamní poutače!

Prohlédněte si naše vlaky a udělejte si jasnou představu o tom, jak by mohl vypadat i váš firemní večírek. Kontaktujte nás, společně vyladíme vaši akci k dokonalosti. Vlak si můžete pronajmout na 3 hodiny nebo i na celý den. Vše je jen na Vás!

Naše vlaky

Barový vůz Pivák

Stylový barový vůz Pivák – jediný svého druhu na české železnici. Vůz je vybaven výčepním […]

Služební vůz

Služební vůz, který poskytuje částečně zázemí obsluze vlaku, ale hlavně nabízí vysokou variabilitu prostoru pro […]

Osobní vůz 3. třídy

Osobní vůz 3. třídy s dřevěnými lavicemi. Uspořádání vozu je kombinované – první část je […]

Motorová lokomotiva – Prasátko

Malá motorová lokomotiva, která dokáže zpřístupnit firemní akci ve vlaku každé firmě. Vyrobena byla v […]

Motorová lokomotiva – Rosnička

Středně velká lokomotiva, která byla vyrobena v továrně ČKD v Praze.

Parní lokomotiva – BéeSka

Parní lokomotiva řady 213.902. Vyrobena byla v roce 1947 v továrně Českomoravská-Kolben-Daněk v pražské Libni. […]